Plechové modely

Plechové modely traktorů, aut, autobusů a plechových hraček.

E-shop zaměřený na prodej plechových modelů traktorů a aut.

Nově jsme do e-shopu modely-levne.cz zařadily plechové modely traktorů, vč. plechových modelů příslušenství k traktorům. Plechové modely traktorů jsou na klíček s řazením 3 rychlosti vpřed plus zpátečka a s ruční brzdou. Nabízíme také plechové modely aut a autobusů, jeřábů a dalších vozidel. Žádané jsou i originální plechové tabule a sběratelské kousky, jako např. plechové klikačky a další retro hračky.
Naše nabídka plechových modelů traktorů, modelů aut a autobusů, sad plechových modelů je velmi široká a zcela jistě osloví každého z vás.
Plechové modely, to jsou tradiční české plechové hračky a u nás je zakoupíte za výhodné ceny.

Plechové modely – retro hračky, které jsou stále oblíbené.

S nostalgií vzpomínáme na dobu, kdy jsme si mnoho hodin hráli s beruškou na klíček – holčičky a kluci zase s obrovskou vážností jezdili s traktorem, nakládali na přívěs kostky a řadili rychlostní pákou.
Výrobu plechových hraček začali provozovat v roce 1946 bratři Sedlákovi. Velkou oblibu si tyto plechové hračky získaly zj. proto, že byly velmi podobné skutečným automobilům, traktorům a byly velmi odolné a téměř nerozbitné. Plechové hračky zaznamenávají v současné době renesanci.

Plechové modely traktorů.

V současné nabídce na e-shopu www.modely-levne.cz si můžete zakoupit různé modely plechových hraček. Traktor Zetor, model parního válce, různých autíček, autobusů. Plechové modely traktorů jsou na klíček s řazením 3 rychlosti vpřed plus zpátečka a s ruční brzdou. Součástí nabídky jsou i různé sety a plechové tabule.
Model lanovky v červené a žluté barvě, kterou, když zavěsíte na provázek a natáhnete, tak stoupá jako skutečná lanovka.

Líbí se vám plechové hračky?

Můžete si je objednat na našem e-shopu: www.modelylevne.cz

Proč nakupovat plechové modely u nás?

Plechové modely traktorů máme skladem.
Plechové modely vám odešleme druhý den po přijetí objednávky.
Plechové modely zasíláme službou DPD nebo Českou poštou.
Nemusíte se pro nákup modelů registrovat, stačí vyplnit zasílací adresu.
Plechové modely prodáváme za co nejnižší možné ceny.