Modely aut

Modely aut Škoda

Kovové modely Škoda – sběratelská klasika, ale i nevšední dárek

Mezi sběratelskými modely aut se již dlouhou dobu drží na špici kovové modely značky Škoda. Následují trend velké oblíbenosti domácí značky na českém a slovenském trhu a vlnu retro stylu v posledních letech. Kovové modely autíček nejsou určeny pouze modelářům a sběratelům – velmi dobře poslouží též jako originální a vtipný dárek majitelům automobilových předloh modelů. Velmi populární jsou kovové modely i mezi majiteli škodovkářských veteránů. Zmenšenina Škodovky (např. měřítko 1:43) vypadá v interiéru auta naprosto fantasticky a vzbudí velký zájem spolucestujících! Nabízíme mnoho modelů – od nejnovějších automobilů, přes starší vozy 90. let, socialistickou „klasiku“, která z našich silnic pomalu mizí. V nabídce jsou i nejstarší vozy první a druhé republiky. Kovové sběratelské modely v naší nabídce jsou velmi dobře a realisticky zpracovány. Velký důraz je kladen na dodržení přesných podob automobilů, a to včetně co nejreálnější nápodoby barevného provedení, potisků speciálních typů vozů (záchranářské, policejní vozy, vozy hasičů a Požární ochrany apod.).

Retro modely aut

Mezi nejpopulárnější z modelů aut patří bezesporu repliky historických automobilů ČSSR. Z období 60. a 70. let nechybí takové legendy, jako

  • Škoda Felicia, jeden z mála automobilů východního bloku vyráběný sériově v kabrio verzi
  • Škoda 1000 MB, mladoboleslavský vůz, jenž započal v československém motorizmu dlouhou řadu modelů s motorem i pohonem vzadu
  • Škoda 100, slangově známá starší generací jako „hundertka“
  • Škoda 110R – sportovně laděné „české Porsche“ neboli „eRko“ – mezi milovníky veteránů i sběrateli kovových modelů Škoda mimořádně populární a ceněný vůz
  • nebo legendární československá dodávka Škoda 1203 dodávaná v mnoha provedeních, jako např. vůz pohřební službysanitní vůzVeřejná bezpečnost a další.

Klasiku modelů aut tuzemských silnic ze 70. a 80. let zastupují perfektně detailně zpracované modely řady 742, tzv. „stodvacítky.“ Nabízíme nejčastější barevná provedení Škody 120L – v nabídce si jistě vyberete právě tu barevnou variantu Škody 120, s nímž jste v mládí objevovali (nebo stále ještě objevujete) kouzlo motorizace v Čechách.
Pro majitele nejmladší generace vozů AZNP Škoda máme velký výběr kovových modelů Škoda Favorit. Tento nadčasový vůz s karoserií původem z italské designérské dílny Bertone se stále na našich silnicích vyskytuje v hojném počtu. Nabídka zahrnuje vozy s detailním potiskem kapoty modelů Škodovek ve veřejné správě.

Prvorepublikové modely Škoda

Ten, kdo se zajímá o nejstarší historii české automobilky, bude nadšen vysoce detailně zpracovanými replikami Škody historické Škody Superb 1938 nebo Škody Popular Sport Monte Carlo 1935, exkluzivního sportovního vozu nejslavnější předválečné modelové řady Škoda.

Současné modely aut Škoda

Škodovky vyráběné již pod koncernem Volkswagen v 90. letech zastupuje užitkový vůz Škoda Felicia Pick-Up, který nalezneme v potiskových barvách Policie ČR a hasičského záchranného sboru.
Toužíte – li po sběratelském modelu Škoda nejnovější generace, máme na e-shopu velký výběr Škodovek nejmladšího data výroby:
Od první a druhé generace Škody Fabia, přes veškeré generace a facelifty Škody Octavia (včetně kombi Octavia Tour), Škodu Superb I a IIŠkodu Superb II CombiŠkodu YetiRoomster až po nejnovější modely Škoda, Škodu Rapid a Škodu Rapid Spacebook.
Vše nabízíme v širokých variantách barevného provedení a skutečně širokého výběru automobilů s potiskem. Nabídku průběžně doplňujeme o nové typy. V současné nabídce naleznete mimo jiné např. detailně zpracované kovové modely aut Policie České republikyMP Hlavního města PrahyMP Brno a dalších složek IZSVojenské policieautomobilů taxislužby AAA Taxi nebo například vůz dopravní asistenční služby ABA. Současné modely nabízíme v klasickém měřítku 1:48. Vybrané kovové modely jsou k dispozici též v měřítku 1:24. Jako unikátní perličku pro milovníky značky Škoda velmi realisticky vypadající model Škoda Fabia S2000 – Show Car Škoda Motorsport 2013.

Modely aut Praga V3S

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, prohlédněte si i naši další nabídku kovových sběratelských modelů aut známých na tuzemských silnicích – legendární, téměř nezničitelný nákladní automobil Praga V3S. Modely Praga V3S jsou v mnoha provedeních. Vojemské nebo také civilní modely. Máme V3S v provedení valník, cisterna, vojenský skříňový, autoškolu a také provedení modelu V3S Unprofor.Vyberte si ten váš model auta Škoda.

Jsme si jisti, že si z našeho výběru detailně zpracovaných modelů vyberete a že Vám či Vašim blízkým přinesou modely Škoda mnoho radosti a doplní vkusně interiér vozu nebo modelářskou sbírku. Váš model auta si vyberte v kategoriích levého menu nebo na Home stránce e-shopu.